HISTORIA

W 2008 roku jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się myciem dachów, a konkretnie myciem dachówki, wszelkiego rodzaju!

Na początku naszej działalności w naszej ofercie posiadaliśmy tylko mycie ciśnieniowe gdzie efekty były jak i nadal są “świetne” Jednak z biegiem czasu i rozwojem naszych TECHNIK RENOWACJI DACHÓW ( nigdy wcześniej przed nami nie opracowywanych) W 2009 roku wprowadziliśmy do oferty IMPREGNACJĘ DACHÓWKI dzięki czemu nasze prace jaki i efekty po, były jeszcze lepsze i co najważniejsze bardziej trwałe!!

Z kolei w roku 2011 podjęliśmy współpracę z Duńską renomowaną firmą Isonit ISO Paint (dziś konsorcjum Tikkurila) która od lat zajmuje się produkcją specjalnie opracowanych, opatentowanych, oraz Certifikowanych i co najważniejsze nieszkodliwych dla środowiska całkowicie Biodegradowalnych preparatów potrzebnych do RENOWACJI DACHÓW!! – od środków czyszczących, poprzez uznany i nagradzany na calym świecie Impregnat HYDROBLOCK, kończąc na produkcji POWŁOK DACHOWYCH do malowania!

Wówczas z powodzeniem do naszej oferty doszła usługa MALOWANIA DACHU. Dzięki czemu od tego momentu pomalowaliśmy już setki pokryć dachowych! A usługa malowania stała się naszym największym “konikiem” i najczęściej wybieraną opcją przez naszych Inwestorów!! Pisemna gwarancja na jakość i trwałość nałożonej powłoki, możliwość zmiany koloru dachu!! Jak widać używamy słowa “powłoka dachowa” aby nie mylić z powszechnie dostępnymi i używanymi FARBAMI do malowania dachów!! Różnica polega na samym składzie i procedurze wytwarzania (farba akrylowa wodna wodorozcieńczalna jednak nam chodzi o jej konsystencję która w odróżnieniu od wszystkich innych dostępnych na rynku farb jest bardzo bardzo gęsta “jak budyń’ dzięki czemu po odpowiednim ciśnieniowym nałożeniu dwóch warstw zalewamy wszelkie nierówności, pory czy różnego rodzaju rysy i mikropęknięcia. Dzięki temu po naszym “zabiegu” dachówka nie nasiąka już wodą i samoczynnie się myje podczas opadów deszczu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową czystydach.pl gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje oraz zdjęcia i filmy.


ⓒ 2021 - czystydach.pl