MYCIE DACHU

Mycie dachówki, blacho dachówki, gontu i innych pokryć dachowych

Każda dachówka z biegiem czasu traci swoje walory estetyczne i funkcjonalne. Dzieje się tak dlatego, że dach to taki element budynku, który wystawiony jest na wszystkie możliwe negatywne czynniki eksploatacyjne: zanieczyszczenia atmosferyczne, oddziaływanie promieni UV, wodę, wysokie i niskie temperatury, zalegający śnieg, liście itp. Wszystko to powoduje, że nasz dach szybko się starzeje i dodatkowo zaczynają porastać go mchy, wykwity i różnego rodzaju glony. Wygląd takiego dachu na pewno nie będzie ozdobą Państwa domu lub budynku.

Mycie to pierwszy i podstawowy zabieg który wykonywany jest w przypadku dachu na którym widoczne są zabrudzenia wynikające z zanieczyszczeń atmosferycznych. Używamy do tego preparatu z “rodziny” ISONIT ISO PAINT  A-clean jest on podstawowym środkiem z którego korzystamy przy czyszczeniu jak i zabezpieczaniu czyszczonych powierzchni.


Nasza firma rozwiąże ten problem. Specjalnie wyszkolona i wykwalifikowana ekipa fachowców oczyści Państwa dach, przy wykorzystaniu wody z odpowiednio ustawionym ciśnieniem,  specjalistycznych środków czyszczących i nanotechnologicznych farb przeznaczonych specjalnie do renowacji pokryć dachowych.


ⓒ 2021 - czystydach.pl