TECHNOLOGIA

Fakt iż zajmujemy się tylko i wyłącznie myciem i malowaniem pokryć dachowych pozwolił nam zdobyć niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w tej konkretnej dziedzinie, co w połączeniu z profesjonalnymi powłokami ISONIT ISO PAINT przeznaczonymi specjalnie do renowacji dachów na których od lat z powodzeniem pracujemy daje najlepsze możliwe efekty. Przy tego typu pracach zły dobór środków chemicznych i nieodpowiednio wykonane etapy technologiczne mogą zaszkodzić zamiast pomóc i odnowić połać dachu, czego na pewno żaden inwestor by sobie nie życzył. Dlatego warto zwrócić uwagę na kompetencje firmy której mamy zamiar zlecić wykonanie takich prac.

Jesteśy w tym fachu już od siedmiu lat, gdzie mało kto w Polsce wiedział że może umyć czy pomalować swój dach. W kwietniu 2011 roku w Magazynie budowlanym ŁADNY DOM ukazał się artykuł naszego autorstwa w którym odpowiadaliśmy na pytania czytelników oraz radziliśmy i uświadamialiśmy ich jak pozbyć się zielonego nalotu z dachu. Do tej pory na naszym koncie mamy już ponad sto wyczyszczonych i pomalowanych dachów o każdym możliwym rodzaju pokrycia.

Usługi wykonywane przez naszą firmę świadczone są na najwyższym poziomie, profesjonalnie i przez pracowników o odpowiednich kwalifikacjach. Podczas pracy stosujemy wszystkie możliwe zabezpieczenia i wymagane przepisami środki bezpieczeństwa.

Posiadamy również Polisę Ubezpieczeniową w PZU na wypadek jakichkolwiek usterek/uszkodzeń czy wypadku podczas prac, dzięki czemu inwestor nie musi obawiać się o powierzony nam dach, teren wokół budynku czy osoby trzecie, także w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia.

Do oczyszczania malowania i impregnowania powierzchni dachu wykorzystujemy wysokociśnieniowe urządzenia myjące, profesjonalne agregaty malarskie oraz najlepsze dostępne na naszym rynku środki chemiczne dzięki bezpośredniej współpracy z ich producentami co pozwala maksymalnie zminimalizować koszty.

Stosowane przez naszą firmę preparaty są w pełni biodegradowalne i ekologiczne, posiadają wszystkie wymagane atesty, łącznie z atestem Urzędu Ochrony Środowiska, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać o swój trawnik, drzewka itp.


ⓒ 2021 - czystydach.pl